Бренды
DAE DO MOOTO PINE TREE
Акции

Інвентар

Сортировка:
Показать:
Отображение: список сетка
 • Дошка для розбивання синя
  Багаторазова дошка для розбивання. Дуже міцна пластикова конструкція. Колір дошки відображає складність для розбивання.   Синя – для спортсменів початкового рівня підготовки.   Ідеальна підходить для перевірки сили та правильності удару, сила до 29 кг   Розміри: 31х23х0, 8 см.         ..
  620.00грн.
 • Дошка для розбивання червона
  Багаторазова дошка для розбивання. Дуже міцна пластикова конструкція. Колір дошки відображає складність для розбивання.   Червона – для спортсменів середнього рівня підготовки.   Ідеальна підходить для перевірки сили та правильності удару, сила - до 62 кг.   Розміри: 31х23х0, 8 см.           ..
  650.00грн.
 • Дошка для розбивання чорна
  Багаторазова дошка для розбивання. Дуже міцна пластикова конструкція. Колір дошки відображає складність для розбивання.   Чорна – для підготовлених спортсменів.   Ідеальна підходить для перевірки сили та правильності удару, сила до 114 кг.   Розміри: 34х25х1, 5 см.   Вага 960 грам       ..
  680.00грн.
 • Маківара Daedo PR1153
  Маківара Daedo Iran Style була розроблена для відпрацювання ударів ногами в тхеквондо та кікбоксингу. Має величезну популярність у світі, вперше була використана іранською збірною.   Модель має дуже простий пристрій, але при цьому дуже ефективна при відпрацюванні швидкості та сили ударів. Зовнішній чохол виконаний із натуральної шкіри. Він добре витримує навіть найінтенсивніші навантаження і довгий час не втратить своєї функціонал..
  21000.00грн.
 • Маківара Daedo PR1154
  Маківара Daedo Iran Style була розроблена для відпрацювання ударів ногами в тхеквондо та кікбоксингу. Має величезну популярність у світі, вперше була використана іранською збірною. Модель має дуже простий пристрій, але при цьому дуже ефективна при відпрацюванні швидкості та сили ударів. Зовнішній чохол виконаний із натуральної шкіри. Він добре витримує навіть найінтенсивніші навантаження і довгий час не втратить своєї функціональності. Наповню..
  0.00грн.
 • Одинарна мішень для ударів "STRONG" PR 16146
  Матеріал: штучна шкіра, поліуретан   Розмір 22 см * 43 см ..
  700.00грн.
 • Одинарна ракетка для відпрацювання ударів Daedo PR1614
  Бажаєте придбати якісний інвентар для відпрацювання ударів? Зверніть увагу на представлену на цій сторінці одинарну лапу від бренду Daedo. Легка та надійна, вона здатна забезпечити безпечні та ефективні тренування та прослужити тривалий час вірою та правдою, не втративши при цьому своєї функціональності.   Зовнішня частина лапи пошита зі штучної шкіри. Штучна шкіра високої якості, використана іспанськими фахівцями, має гарні власт..
  550.00грн.
 • Подвійна дитяча ракетка PR 1613
  Модель має привабливий зовнішній вигляд. Чохол лапи пошитий зі штучної шкіри. Звичайно, цей матеріал трохи поступається за своїми характеристиками міцності натуральній шкірі, однак і його ціна є більш доступною. При цьому пропонована ракетка Daedo досить функціональна і прослужить довгий час, не втративши свого зовнішнього вигляду і виконуючи всі покладені на неї функції на «відмінно».   Як наповнювач іспанські фахівці використову..
  510.00грн.
 • Подвійна мішень для ударів "STRONG" PR 16226
  Матеріал: штучна шкіра, поліуретан   Розмір 22 см * 43 см ..
  0.00грн.
 • Подвійна ракетка NEW "Daedo" PR 16221
  Подвійна ракетка NEW для відпрацювання ударів від іспанського бренду Daedo – оптимальний інструмент для всіх, хто хоче, щоб його тренування були ефективними, а результати – найкращими. Легка та функціональна, вона забезпечить повноцінну безпеку кожного заняття. Зовнішня оболонка пошита зі штучної шкіри, за рахунок чого ціна на такий виріб значно нижча, ніж аналоги з натурального матеріалу. Тим не менш, якісна штучна шкіра дуже міцна та здатна ..
  0.00грн.
 • Подвійна ракетка для ударов "Daedo" PR 1622
  Тренування – важлива складова для будь-якої спортивної кар'єри, і єдиноборства не є винятком. Від того, наскільки якісний інвентар використовується, залежить їх ефективність.     Модель має привабливий зовнішній вигляд. Чохол лапи пошитий зі штучної шкіри. Звичайно, цей матеріал трохи поступається за своїми характеристиками міцності натуральній шкірі, однак і його ціна є більш доступною. При цьому пропонована ракетка Daed..
  0.00грн.
 • Подушка PR1141
  Матеріал: поліуретан, пінополіуретан   Розмір 60 см * 30 см * 15 см   Колір чорно-червоний ..
  0.00грн.