Бренды
DAE DO MOOTO PINE TREE
Акции

ТХЕКВОНДО (WT)

ТХЕКВОНДО (WT)
Хочете купити надійне екіпірування для тхеквондо? У нас ви можете придбати добки, а також безліч корисних та потрібних аксесуарів для єдиноборств.
 
Ви можете навіть не сумніватися в тому, що будь-яка наша добок для тхеквондо – високої якості, тому ін з честю витримає безліч тренувань та змагань.
 
Зверніть увагу – наше екіпірування для тхеквондо представлене за доступними цінами. Тому купити добок у нашому магазині – це реальна економія вашого часу та грошей.
 

 

Сортировка:
Показать:
Отображение: список сетка
 • Добок Master Daedo ТА 2005
  Для всіх майстрів тхеквондо бренд Daedo пропонує модель форми, що так і називається – Master. Добок потішить стильним дизайном. Виконаний у білому кольорі, з лампасами на плечах та штанах.   Для пошиття моделі використано матеріал на основі бавовни з додаванням волокон поліестру. Останній дозволяє зробити тканину ще міцнішою і легко відпирається. Завдяки поліестеру, добок не змінить свою форму навіть при тривалому носінні...
  1100.00грн.
 • Добок Master Daedo ТА 20051
  Для всіх майстрів тхеквондо бренд Daedo пропонує модель форми, що так і називається – Master. Добок потішить стильним дизайном. Виконаний у білому кольорі, з лампасами та вишивкою Daedo на плечах та штанах. На спині також є вишивка.   Для пошиття моделі використано матеріал на основі бавовни з додаванням волокон поліестру. Останній дозволяє зробити тканину ще міцнішою. Завдяки поліестеру, добок не змінить свою форму навіть..
  1300.00грн.
 • Добок з чорним коміром ТА 1022-1
  Добок був розроблений для занять тхеквондо. Він стане оптимальним варіантом як для спортсменів, так і для тренерів, оскільки не тільки має чудові естетичні характеристики, але і дуже зручний. Для пошиття використано матеріал білого кольору на основі натуральної бавовни з додаванням волокон поліестеру. На штанах і рукаві є вишивка з назвою бренду, яка робить модель по-своєму унікальною.   Матеріал: нат..
  850.00грн.
 • Добок з чорним коміром та вишивкою на спині TA 1021-1
  Добок Daedo був розроблений для занять тхеквондо. Він стане оптимальним варіантом як для спортсменів, так і для тренерів, оскільки не тільки має чудові естетичні характеристики, але і дуже зручний. Для пошиття використано матеріал білого кольору на основі натуральної бавовни з додаванням волокон поліестеру. На спині вишивка. Добок акредитований WT.   Матеріал: бавовна (20%), поліестер (80%)   ..
  950.00грн.
 • Двоколірний пояс "Daedo" (285 см)
  Представлений вище пояс від бренду Daedo стане справжньою окрасою будь-якої уніформи для тхеквондо.   Для пошиття використана натуральна бавовна, яка прошита високоміцними нитками, що попереджають передчасні розриви по шву. Виріб добре переться і не линяє, завдяки чому на формі не залишатиметься плям від фарби.   Навіть після багаторазових прань пояс не втратить яскравість.   ..
  200.00грн.
 • Добок EXTRA Daedo ТА 20054
  Новий добок від провідного виробника уніформи для тхеквондо WT.   Виготовлений із спеціального матеріалу - поліаміду, завдяки якому визнаний найлегшим добком у світі. М'яка та легка тканина дає можливість завдавати ударів швидше. Добок ідеальний для спортсменів, які виступають на змаганнях з керуги. Модель схвалена та рекомендована Міжнародною Федерацією Тхеквондо WT.   Матеріал 100% поліестер   ..
  1800.00грн.
 • Добок POOM Daedo ТА 1051-1
  Відмінний зовнішній вигляд не деформується після прання. Уніформа зроблена зі спеціально легкої тканини, що не прилипає до тіла. У процесі застосування уніформа не сповзає та швидко вбирає вологу. Модель схвалена та рекомендована Всесвітньою Федерацією Тхеквондо (WT). Матеріали: поліестер (80%), бавовна (20%) ..
  780.00грн.
 • Добок Ultra Daedo ТА 20053
  Нова супер легка модель доби від іспанської компанії Daedo.   Добок Ultra пошитий з поліестеру. На задній частині куртки та під рукавами передбачена вставка з дихаючого матеріалу, завдяки чому забезпечується природна вентиляція. Матеріал добре вбирає вологу, за рахунок чого шкіра бійця залишається сухою навіть за інтенсивних тренувань. На паху в штанах виробник також передбачив вставку з дихаючого матеріалу.   Матеріа..
  1800.00грн.
 • Добок Ultra NEW Daedo ТА 20057
  Нова супер легка модель доби від іспанської компанії Daedo.   Добок Ultra пошитий з поліестеру. На задній частині куртки та під рукавами передбачена вставка з дихаючого матеріалу, завдяки чому забезпечується природна вентиляція. Матеріал добре вбирає вологу, за рахунок чого шкіра бійця залишається сухою навіть за інтенсивних тренувань. На паху в штанах виробник також передбачив вставку з дихаючого матеріалу.   Матеріа..
  2000.00грн.
 • Добок для пумсе "DAN" жіночий TA3013
  Модель була розроблена у повній відповідності до нового регламенту та правил WT, тому в ній можна виступати і на змаганнях.   Комплект включає куртку, виконану в білому кольорі з чорним коміром і прикрашену вишитими логотипами Daedo і WT. Штани мають класичний крій, пошиті з матеріалу синього кольору та також прикрашені вишитим логотипом бренду.   Для пошиття використана комбінована тканина, що дозволяє спортсмену поч..
  1680.00грн.
 • Добок для пумсе "DAN" чоловічий TA3014
  Добок для пумсе виконаний відповідно до нових регламентів і правил WT, її можна одягати на змагання.   У комплект входять куртка та штани. Куртка виконана в білому кольорі з чорним V-подібним коміром та прикрашена логотипами Daedo та WT на грудях. Штани виконані у чорному кольорі та мають вільний крій.   Форма пошита із комбінованого матеріалу, виготовленого на основі поліестеру з додаванням бавовняних волокон. &n..
  1680.00грн.
 • Добок для пумсе "Poom" жіночий TA3016
  Модель для пумсе, представлена брендом Daedo, розроблена в повній відповідності до нових регламентів і правил WTF, що дозволяє виступати в ній на офіційних змаганнях. Комплект виконаний в червоно-білій колірній гамі і складається з куртки і штанів.   Куртка виконана в білому кольорі, має червоний V-подібний комір та логотипи Daedo та WTF, вишиті на грудях. Штани, які мають вільний крій, виконані у червоному кольорі та прик..
  600.00грн.