Бренды
DAE DO MOOTO PINE TREE
Акции

Добоки

Сортировка:
Показать:
Отображение: список сетка
 • Добок Master Daedo ТА 2005
  Для всіх майстрів тхеквондо бренд Daedo пропонує модель форми, що так і називається – Master. Добок потішить стильним дизайном. Виконаний у білому кольорі, з лампасами на плечах та штанах.   Для пошиття моделі використано матеріал на основі бавовни з додаванням волокон поліестру. Останній дозволяє зробити тканину ще міцнішою і легко відпирається. Завдяки поліестеру, добок не змінить свою форму навіть при тривалому носінні...
  1100.00грн.
 • Добок Master Daedo ТА 20051
  Для всіх майстрів тхеквондо бренд Daedo пропонує модель форми, що так і називається – Master. Добок потішить стильним дизайном. Виконаний у білому кольорі, з лампасами та вишивкою Daedo на плечах та штанах. На спині також є вишивка.   Для пошиття моделі використано матеріал на основі бавовни з додаванням волокон поліестру. Останній дозволяє зробити тканину ще міцнішою. Завдяки поліестеру, добок не змінить свою форму навіть..
  1300.00грн.
 • Добок з чорним коміром ТА 1022-1
  Добок був розроблений для занять тхеквондо. Він стане оптимальним варіантом як для спортсменів, так і для тренерів, оскільки не тільки має чудові естетичні характеристики, але і дуже зручний. Для пошиття використано матеріал білого кольору на основі натуральної бавовни з додаванням волокон поліестеру. На штанах і рукаві є вишивка з назвою бренду, яка робить модель по-своєму унікальною.   Матеріал: нат..
  860.00грн.
 • Добок з чорним коміром та вишивкою на спині TA 1021-1
  Добок Daedo був розроблений для занять тхеквондо. Він стане оптимальним варіантом як для спортсменів, так і для тренерів, оскільки не тільки має чудові естетичні характеристики, але і дуже зручний. Для пошиття використано матеріал білого кольору на основі натуральної бавовни з додаванням волокон поліестеру. На спині вишивка. Добок акредитований WT.   Матеріал: бавовна (20%), поліестер (80%)   ..
  960.00грн.
 • Добок "Paris" Daedo ТА 2024
  Новий добок від провідного виробника уніформи для тхеквондо WT. М'яка та легка тканина дає можливість завдавати ударів швидше. Добок ідеальний для спортсменів, які виступають на змаганнях з керуги. Модель схвалена та рекомендована Міжнародною Федерацією Тхеквондо WT.   Матеріал: 96% поліестер, 4% спандекс   ..
  0.00грн.
 • Добок EXTRA Daedo ТА 20054
  Новий добок від провідного виробника уніформи для тхеквондо WT.   Виготовлений із спеціального матеріалу - поліаміду, завдяки якому визнаний найлегшим добком у світі. М'яка та легка тканина дає можливість завдавати ударів швидше. Добок ідеальний для спортсменів, які виступають на змаганнях з керуги. Модель схвалена та рекомендована Міжнародною Федерацією Тхеквондо WT.   Матеріал 100% поліестер   ..
  1900.00грн.
 • Добок POOM Daedo ТА 1051-1
  Відмінний зовнішній вигляд не деформується після прання. Уніформа зроблена зі спеціально легкої тканини, що не прилипає до тіла. У процесі застосування уніформа не сповзає та швидко вбирає вологу. Модель схвалена та рекомендована Всесвітньою Федерацією Тхеквондо (WT). Матеріали: поліестер (80%), бавовна (20%) ..
  800.00грн.
 • Добок Ultra Daedo ТА 20053
  Нова супер легка модель доби від іспанської компанії Daedo.   Добок Ultra пошитий з поліестеру. На задній частині куртки та під рукавами передбачена вставка з дихаючого матеріалу, завдяки чому забезпечується природна вентиляція. Матеріал добре вбирає вологу, за рахунок чого шкіра бійця залишається сухою навіть за інтенсивних тренувань. На паху в штанах виробник також передбачив вставку з дихаючого матеріалу.   Матеріа..
  1800.00грн.
 • Добок Ultra NEW Daedo ТА 20057
  Нова супер легка модель доби від іспанської компанії Daedo.   Добок Ultra пошитий з поліестеру. На задній частині куртки та під рукавами передбачена вставка з дихаючого матеріалу, завдяки чому забезпечується природна вентиляція. Матеріал добре вбирає вологу, за рахунок чого шкіра бійця залишається сухою навіть за інтенсивних тренувань. На паху в штанах виробник також передбачив вставку з дихаючого матеріалу.   Матеріа..
  2200.00грн.
 • Добок для пумсе "DAN" жіночий TA3013
  Модель була розроблена у повній відповідності до нового регламенту та правил WT, тому в ній можна виступати і на змаганнях.   Комплект включає куртку, виконану в білому кольорі з чорним коміром і прикрашену вишитими логотипами Daedo і WT. Штани мають класичний крій, пошиті з матеріалу синього кольору та також прикрашені вишитим логотипом бренду.   Для пошиття використана комбінована тканина, що дозволяє спортсмену поч..
  1680.00грн.
 • Добок для пумсе "DAN" чоловічий TA3014
  Добок для пумсе виконаний відповідно до нових регламентів і правил WT, її можна одягати на змагання.   У комплект входять куртка та штани. Куртка виконана в білому кольорі з чорним V-подібним коміром та прикрашена логотипами Daedo та WT на грудях. Штани виконані у чорному кольорі та мають вільний крій.   Форма пошита із комбінованого матеріалу, виготовленого на основі поліестеру з додаванням бавовняних волокон. &n..
  1680.00грн.
 • Добок для пумсе "Poom" жіночий TA3016
  Модель для пумсе, представлена брендом Daedo, розроблена в повній відповідності до нових регламентів і правил WTF, що дозволяє виступати в ній на офіційних змаганнях. Комплект виконаний в червоно-білій колірній гамі і складається з куртки і штанів.   Куртка виконана в білому кольорі, має червоний V-подібний комір та логотипи Daedo та WTF, вишиті на грудях. Штани, які мають вільний крій, виконані у червоному кольорі та прик..
  600.00грн.