Бренды
DAE DO MOOTO PINE TREE
Акции

Взуття

Сортировка:
Показать:
Отображение: список сетка
 • Степки "Active" чорні Daedo_ ZA 2020
  Нова модель взуття від Daedo без шнурків   Гнучка підошва складається із двох частин. Текстура підошви забезпечує рівномірне зчеплення. Асиметричні сторони розроблені для підвищення гнучкості та стабільності. Поєднання таких матеріалів, як еластична сітка та лайкра, дозволяє легко одягати взуття, забезпечуючи зручне та дихаюче носіння.   Матеріали: поліуретан, гумова підошва, еластична сітка, лайкра   Роз..
  1350.00грн.
 • Степки "Kix" Daedo_ ZA 2024
  Матеріали: зовнішній шар з мікрофібри, підошвка з гуми   Розміри устілки: 37 - 25 см 39 – 26 см 40 – 26,5 см 41 – 27 см 42 - 27,5 см 43 – 28 см 44 - 28,5 см 45 - 29 см   ..
  1400.00грн.
 • Степки Daedo "Kick" Black дитячі ZA3020
  Дитячі степи Kick Black Kids від бренду Daedo, представлені на цій сторінці, ідеально підійдуть для щоденних тренувань. Модель виконана в чорно-білій кольоровій гамі та ідеально підходить для східних єдиноборств.   Верх, пошитий із шкірозамінника високої якості, досить міцний для того, щоб тривалий час витримувати інтенсивні навантаження. Степки довгий час не втратять свою форму і не розтягнуться. Вставки з перфорованими отворами ..
  950.00грн.
 • Степки Daedo "Kick" Black для дорослих ZA3120
  Степки Kick Black від Daedo виконані у білому кольорі з лакованими чорними вставками.   Для пошиття верху цієї моделі був використаний високоякісний шкірозамінник, здатний витримувати інтенсивні навантаження та забезпечити тривалий термін служби виробу.   Природна вентиляція забезпечується рахунок перфорованих отворів на поверхні взуття і сітчастої вставки в області шнурівки.   Устілки з комбінованого мат..
  950.00грн.
 • Степки Daedo "Kick" Blue дитячі ZA3010
  Дитячі степи Kick Black Kids від бренду Daedo, представлені на цій сторінці, ідеально підійдуть для щоденних тренувань. Модель виконана в синьо-білій кольоровій гамі та ідеально підходить для східних єдиноборств.   Верх, пошитий із шкірозамінника високої якості, досить міцний для того, щоб тривалий час витримувати інтенсивні навантаження. Степки довгий час не втратять свою форму і не розтягнуться. Вставки з перфорованими отворами ..
  950.00грн.
 • Степки Daedo "Kick" Blue для дорослих (45) ZA3110
  Степки Kick Black від Daedo виконані у білому кольорі з лакованими синіми вставками.   Для пошиття верху цієї моделі був використаний високоякісний шкірозамінник, здатний витримувати інтенсивні навантаження та забезпечити тривалий термін служби виробу.   Природна вентиляція забезпечується рахунок перфорованих отворів на поверхні взуття і сітчастої вставки в області шнурівки.   Устілки з комбінованого мате..
  950.00грн.
 • Степки Daedo "Kick" Red дитячі ZA3050
  Дитячі степи Kick Black Kids від бренду Daedo, представлені на цій сторінці, ідеально підійдуть для щоденних тренувань. Модель виконана в червоно-білій кольоровій гамі та ідеально підходить для східних єдиноборств.   Верх, пошитий із шкірозамінника високої якості, досить міцний для того, щоб тривалий час витримувати інтенсивні навантаження. Степки довгий час не втратять свою форму і не розтягнуться. Вставки з перфорованими отворам..
  950.00грн.