Бренды
DAE DO MOOTO PINE TREE
Акции

Захисне екіпірування

Сортировка:
Показать:
Отображение: список сетка
 • Захист гомілки Daedo PRO 15713
  Нанесення ударів ногами під час спарингу та робота на груші можуть стати причиною численних травм у тхеквондо. Щоб уникнути цього, необхідно використовувати захист. Наприклад, представлені на цій сторінці щитки для гомілки від іспанського бренду Daedo досить ефективні для мінімізації можливих травм.   Для їхнього пошиття використаний неопрен, або, як його ще називають, мікропористий каучук білого кольору. Виріб порадує своєю..
  700.00грн.
 • Захист гомілки та стопи Daedo PR 1582
  Сучасні виробники розробили цілий комплекс засобів, що дозволяють забезпечити максимальний захист бійців під час тренувань та змагань. Одним із них є щитки для гомілок та стоп, розроблені фахівцями бренду Daedo. Будучи легкими, зручними і такими, що не обмежують руху, вони неодмінно сподобаються як новачкам, так і справжнім профі.    Для мінімізації можливості отримання травм гомілок іспанські фахівці використовували товстий ..
  920.00грн.
 • Захист корпусу (жилет) "Daedo"
  Одним із важливих елементів захисної системи у будь-якому єдиноборстві є захист корпусу. Представлений одним із лідерів у своїй галузі, брендом Daedo, цей виріб здатний забезпечити надійний захист бійцю і може бути використаний як на змаганнях, так і на тренуваннях.     Особливість моделі полягає в тому, що вона є двосторонньою. Одна її сторона виконана у червоному кольорі з білими наплічниками, а друга – у синьому з таки..
  1050.00грн.
 • Захист паху жіночий Daedo PRO 20663
  Функціональний та легкий бандаж для жінок забезпечить безпеку під час бою. Призначений для захисту паху, він зведе до мінімуму можливість травмування як під час тренувань, так і на змаганнях, оскільки має акредитацію WTF.   Для виробництва були використані якісні матеріали та інноваційні технології, за рахунок чого бандаж дуже ефективний та надійний. Він кріпиться за допомогою липучки, що забезпечить надійну фіксацію. Матеріал..
  560.00грн.
 • Захист паху чоловічий Daedo PRO 15613
  Бандаж для захисту паху від торгової марки Daedo є ефективним на всі 100%. Він не тільки мінімізує можливість травмування під час тренування, а й стане надійним захистом під час змагань. В ньому використаний пінистий наповнювач, який відмінно поглинає удари. Бандаж має продуману форму та не сковує руху бійця. Кріпиться за допомогою пояса на липучці. Схвалений Всесвітньою федерацією тхеквондо.   Матеріал: штучна шкіра, пінистий нап..
  650.00грн.
 • Захист передпліччя Daedo PR 15733
  Безпечні тренування та змагання – саме такий підхід практикують сучасні школи тхеквондо, і сучасні виробники роблять все, щоб максимально відповідати цим суворим вимогам. Захист передпліч від бренду Daedo – один із тих інструментів, які здатні звести можливість травм до мінімуму. Модель пройшла акредитацію у Всесвітній федерації тхеквондо, що є підтвердженням її високої якості та ефективності та дозволяє використовувати її на змаганнях. &n..
  650.00грн.
 • Захист стоп для тхеквондо Daedo PRO15944
  Фути DAEDO зроблені для захисту стопи від травм на змаганнях та під час тренувань. Завдяки високоякісним матеріалам та посиленим швам є міцними та комфортними. Мають акредитацію Світової Федерації Тхеквондо.   Матеріал: поліуретан, поліестер ..
  820.00грн.
 • Капа Daedo однощелепна в коробочці PR1565
  Капа Daedo однощелепна – йде у пластиковому контейнері, матеріал – силікон. ..
  200.00грн.
 • Капа дитяча
  Капа однощелепна йде у пластиковому контейнері, матеріал – силікон. Капа в аматорському та професійному спорті відноситься до обов'язкового елементу екіпірування. Для збереження цілісності зубів  всі спортсмени користуються силіконовим захистом, що легко знімається. ..
  150.00грн.
 • П'ята для змагань Daedo GEN1 E-PRO 29032
  Сенсорна п'ята Daedo з сенсорним датчиком в області п'яти, підходять для використання з сенсорними шоломами та жилетами   Сертифіковано Світовою Федерацією Тхеквондо.   Матеріал: поліестер   ..
  100.00грн.
 • Протектор стопи для змагань (з вшитою п'ятою) Daedo GEN2 E-PRO 29037
  Цілісні сенсорні фути з вшитою п'ятою від іспанського бренду Daedo є одним із компонентів суддівської системи та використовуються в комбінації із сенсорними захисними жилетами та шоломами. Їхня лицьова частина виготовлена зі штучної шкіри, в поверхню якої вбудовані сенсорні пристрої. У момент, коли боєць завдає удару жилету ногою, відбувається спрацьовування датчика, і сигнал надходить на блок прийому-передачі даних, де проходить обробку і пер..
  2150.00грн.
 • Рукавички "Daedo" PRO 15943
  Представлені на цій сторінці рукавички від іспанського бренду Daedo отримали акредитацію Всесвітньої федерації тхеквондо (WTF), що не тільки дозволяє використовувати їх на змаганнях, а й є гарантією їхньої високої якості.   Для пошиття зовнішнього шару виробник використовував штучну шкіру, дуже міцну та зносостійку. Вона не боїться інтенсивної експлуатації та дозволить рукавичкам служити своєму господареві довгий час, зберігаючи с..
  820.00грн.