Бренды
DAE DO MOOTO PINE TREE
Акции

Пояса

Сортировка:
Показать:
Отображение: список сетка
 • Двоколірний пояс "Daedo" (285 см)
  Представлений вище пояс від бренду Daedo стане справжньою окрасою будь-якої уніформи для тхеквондо.   Для пошиття використана натуральна бавовна, яка прошита високоміцними нитками, що попереджають передчасні розриви по шву. Виріб добре переться і не линяє, завдяки чому на формі не залишатиметься плям від фарби.   Навіть після багаторазових прань пояс не втратить яскравість.   ..
  200.00грн.
 • Пояс білий Daedo
  Матеріал бавовна 100% Довжина: 240 см, 260 см, 285 см     ..
  130.00грн.
 • Пояс кольоровий Daedo (285 см)
  Кольорові пояси від Daedo мають довжину 285 см. Для їх пошиття використана натуральна високоміцна бавовна, яка добре переться і надовго збереже яскравість кольору.   Пояс представлений у 8 кольорах, що дозволяє вибрати той, який потрібний на даному етапі. Одна з переваг моделі полягає в тому, що для її фарбування було використано стійку фарбу, яка не линяє.   Завдяки цьому навіть після інтенсивного тренування на вашій..
  145.00грн.
 • Пояс червоно-чорний Poom (290см)
  Пояс від бренду Daedo стане справжньою окрасою будь-якої уніформи для тхеквондо. Він виконаний у червоно-чорному кольорі.   Для пошиття використана натуральна бавовна, яка прошита високоміцними нитками, що попереджають передчасні розриви по шву. Виріб добре переться і не линяє, завдяки чому на формі не залишатиметься плям від фарби.   Навіть після багаторазового прання пояс не втратить яскравість.   ..
  200.00грн.
 • Пояс чорний "Daedo" CINT 1531
  Відмінний пояс чорного кольору для майстрів представлений іспанським брендом Daedo.   Він добре доповнить уніформу та не зіпсує її, оскільки не линяє. Пояс пошитий з міцної натуральної бавовни.   Довжина 290 см, 305 см, 315 см Матеріал 100% бавовна Ширина 5 см   ..
  310.00грн.