Бренды
DAE DO MOOTO PINE TREE
Акции

Суддівські системи

Сортировка:
Показать:
Отображение: список сетка
 • Електронний захисний жилет Daedo для тхеквондо GEN2
  Цей жилет представлений Daedo (Іспанія) виконує не тільки захисну функцію. Він є також одним із компонентів системи суддівства GEN2. Жилет використовується у парі з передавачем та  сенсорними футами.   Жилет виготовлений із поліуретану. Він зручний, оскільки не обмежує бійця у рухах, водночас забезпечуючи йому надійний захист.   Розміри: №0, №1, №2, №3 №4, №5     ..
  0.00грн.
 • Електронний захисний шолом Daedo для тхеквондо GEN2
  Шолом для змагань Daedo GEN2 використовується в тренувальному та змагальному режимах, працює тільки в комплексі із суддівською системою DAEDO. Матеріал: поліуретан, поліестер   ..
  0.00грн.
 • Зарядний пристрій Daedo
  Зарядний пристрій Daedo призначений для підзарядки пристроїв, які входять в електронну суддівську систему TK-Strike. Адаптер виготовлений із чорного міцного пластику. Він забезпечить швидке заряджання всіх елементів.   ..
  0.00грн.
 • П'ята для змагань Daedo GEN1 E-PRO 29032
  Сенсорна п'ята Daedo з сенсорним датчиком в області п'яти, підходять для використання з сенсорними шоломами та жилетами   Сертифіковано Світовою Федерацією Тхеквондо.   Матеріал: поліестер   ..
  100.00грн.
 • Приймальний пристрій USB Daedo для тхеквондо GEN2
  Приймальний пристрій USB являється компонентом суддійської системи для проведення змагань Daedo GEN2 Матеріал пластик Колір сірий Акредитація Всесвітня Федерація Тхеквондо   ..
  0.00грн.
 • Протектор стопи для змагань (з вшитою п'ятою) Daedo GEN2 E-PRO 29037
  Цілісні сенсорні фути з вшитою п'ятою від іспанського бренду Daedo є одним із компонентів суддівської системи та використовуються в комбінації із сенсорними захисними жилетами та шоломами. Їхня лицьова частина виготовлена зі штучної шкіри, в поверхню якої вбудовані сенсорні пристрої. У момент, коли боєць завдає удару жилету ногою, відбувається спрацьовування датчика, і сигнал надходить на блок прийому-передачі даних, де проходить обробку і пер..
  2150.00грн.
 • Суддійський джойстик Daedo GEN2
  Джойстики від Daedo – важлива складова системи суддівства, що застосовується у тхеквондо.   Вони дозволяють мінімізувати людський чинник і забезпечити максимум об'єктивності суддів.   Джойстики використовуються бічними суддями для оцінки складних технічних прийомів бою.     ..
  0.00грн.
 • Трансмітер для жилету Daedo для тхеквондо GEN2
  Трансмітер для жилету Daedo для тхеквондо являється частиною суддійської системи для проведення змагань Daedo GEN2 Матеріал: пластик Колір: сірий Акредитація Всесвітня Федерація Тхеквондо Для підключення трансмітеру для жилету(передавач) потрібно вставити трансмітер у спеціальну кишеню у жилеті і з'єднати його з жилетом для синхронізації з приймальним пристроєм USB ..
  0.00грн.
 • Трансмітер для шолому Daedo для тхеквондо GEN2
  Трансмітер для шолому Daedo для тхеквондо являється частиною суддійської системи для проведення змагань Daedo GEN2 Матеріал: пластик Колір: сірий Акредитація Всесвітня Федерація Тхеквондо Для підключення трансмітеру для шолому (передавач) потрібно вставити трансмітер у спеціальну кишеню у шоломі і з'єднати його з шоломом для синхронізації з приймальним пристроєм USB ..
  0.00грн.