DAE DO

Отображение: Список / Сетка
Сортировка:
Показать:
 • Добок Master Daedo ТА 2005
  Для всіх майстрів тхеквондо бренд Daedo пропонує модель форми, що так і називається – Master. Добок потішить стильним дизайном. Виконаний у білому кольорі, з лампасами на плечах та штанах.   Для пошиття моделі використано матеріал на основі бавовни з додаванням волокон поліестру. Останній дозволяє зробити тканину ще міцнішою і легко відпирається. Завдяки поліестеру, добок не змінить свою форму навіть при тривалому носінні...
  1100.00грн.
 • Добок Master Daedo ТА 20051
  Для всіх майстрів тхеквондо бренд Daedo пропонує модель форми, що так і називається – Master. Добок потішить стильним дизайном. Виконаний у білому кольорі, з лампасами та вишивкою Daedo на плечах та штанах. На спині також є вишивка.   Для пошиття моделі використано матеріал на основі бавовни з додаванням волокон поліестру. Останній дозволяє зробити тканину ще міцнішою. Завдяки поліестеру, добок не змінить свою форму навіть..
  1250.00грн.
 • Добок з чорним коміром ТА 1022
  Добок був розроблений для занять тхеквондо. Він стане оптимальним варіантом як для спортсменів, так і для тренерів, оскільки не тільки має чудові естетичні характеристики, але і дуже зручний. Для пошиття використано матеріал білого кольору на основі натуральної бавовни з додаванням волокон поліестеру. На штанах і рукаві є вишивка з назвою бренду, яка робить модель по-своєму унікальною.   Матеріал: натуральна бавовна (35%),..
  850.00грн.
 • Добок з чорним коміром та вишивкою на спині TA 1021
  Добок Daedo був розроблений для занять тхеквондо. Він стане оптимальним варіантом як для спортсменів, так і для тренерів, оскільки не тільки має чудові естетичні характеристики, але і дуже зручний. Для пошиття використано матеріал білого кольору на основі натуральної бавовни з додаванням волокон поліестеру. На спині вишивка. Добок акредитований WT.   Матеріал: бавовна (35%), поліестер (65%)   ..
  950.00грн.
 • Двоколірний пояс "Daedo" (285 см)
  Представлений вище пояс від бренду Daedo стане справжньою окрасою будь-якої уніформи для тхеквондо.   Для пошиття використана натуральна бавовна, яка прошита високоміцними нитками, що попереджають передчасні розриви по шву. Виріб добре переться і не линяє, завдяки чому на формі не залишатиметься плям від фарби.   Навіть після багаторазових прань пояс не втратить яскравість.   ..
  185.00грн.
 • Дзюдогі Daedo "Gold" JU1113
  Для тренувань та змагань. Кімоно виконано з білої бавовни і включає куртку і штани.   На лацканах, комірі та верхній частині спини є додаткові вставки, які зміцнюють їх. На штанах є також зміцнюючі вставки на колінах. V-подібний комір прошитий у кілька рядів високоміцними нитками.   Склад: 100% бавовна Щільність тканини 450 г/м.кв. ..
  1000.00грн.
 • Дзюдогі Daedo "Silver" JU1112
  Кімоно пошито з білої бавовни. Ідеально для тренувань.   На правому стегні штанів, на лівому рукаві, а також спереду знизу куртки розташований логотип бренду. На куртці укріплені комір, верхня частина спини та лацкани спеціальними вставками. Сам комір прошитий у кілька рядів міцними нитками. Штани фіксуються на талії за допомогою шнурка, а по боках куртки передбачені високі розрізи.   Щільність тканини 400 г/кв.м. ..
  600.00грн.
 • Дзюдогі Daedo JUDO2001
  Професійне кімоно для дзюдо Daedo схвалено міжнародною федерацією дзюдо IJF у 2015 році.   Кімоно виконано згідно з останніми рекомендаціями Міжнародної Федерації Дзюдо, які діють з квітня 2015 року, та враховує всі зміни.   Кімоно дзюдо Daedo має щільне переплетення ниток зі структурою плетіння Сашико (Sashiko) відповідно до рекомендацій IJF, і посиленою структурою матеріалу в плечах, грудях та пахвах.   ..
  3500.00грн.
 • Дзюдогі Daedo з лампасами JU1110
  Кімоно виконане з білої бавовни та поліестеру, включає куртку і штани.   На рукавах куртки розміщені лампаси з логотипом Daedo. На лацканах, комірі та верхній частині спини є додаткові вставки, які зміцнюють їх. На штанах є також вставки, що зміцнюють (на колінах). V-подібний комір прошитий у кілька рядів високоміцними нитками.   Матеріал 35% бавовна, 65% поліестер ..
  600.00грн.
 • Добок EXTRA Daedo ТА 20054
  Новий добок від провідного виробника уніформи для тхеквондо WT.   Виготовлений із спеціального матеріалу - поліаміду, завдяки якому визнаний найлегшим добком у світі. М'яка та легка тканина дає можливість завдавати ударів швидше. Добок ідеальний для спортсменів, які виступають на змаганнях з керуги. Модель схвалена та рекомендована Міжнародною Федерацією Тхеквондо WT.   Матеріал 100% поліестер   ..
  1700.00грн.
 • Добок POOM Daedo ТА 1051
  Відмінний зовнішній вигляд не деформується після прання. Уніформа зроблена зі спеціально легкої тканини, що не прилипає до тіла. У процесі застосування уніформа не сповзає та швидко вбирає вологу. Модель схвалена та рекомендована Всесвітньою Федерацією Тхеквондо (WT). ..
  780.00грн.
 • Добок Ultra Daedo ТА 20053
  Нова супер легка модель доби від іспанської компанії Daedo.   Добок Ultra пошитий з поліестеру. На задній частині куртки та під рукавами передбачена вставка з дихаючого матеріалу, завдяки чому забезпечується природна вентиляція. Матеріал добре вбирає вологу, за рахунок чого шкіра бійця залишається сухою навіть за інтенсивних тренувань. На паху в штанах виробник також передбачив вставку з дихаючого матеріалу.   Матеріа..
  1800.00грн.