Бренды
DAE DO MOOTO PINE TREE
Акции

Захист гомілки Daedo PRO 15713

Производитель: DAE DO
Модель: PRO 15713
Наличие:
Есть в наличии
Цена: 700.00грн.

Доступные варианты


* Розмір:

Нанесення ударів ногами під час спарингу та робота на груші можуть стати причиною численних травм у тхеквондо. Щоб уникнути цього, необхідно використовувати захист. Наприклад, представлені на цій сторінці щитки для гомілки від іспанського бренду Daedo досить ефективні для мінімізації можливих травм.

 
Для їхнього пошиття використаний неопрен, або, як його ще називають, мікропористий каучук білого кольору. Виріб порадує своєю легкістю навіть попри захисний шар із пінополіуретану, який не тільки добре амортизує удари, але й має малу питому вагу.
 
Неопрен приємний на дотик і не стане причиною алергії при тривалому контакті зі шкірою. Він відмінно тягнеться у різні боки і щільно прилягає до ніг, не обмежуючи при цьому природні рухи м'язів та суглобів, що дозволяє розподіляти навантаження рівномірно. Ремені зі штучної шкіри на липучках забезпечують ще більш надійну фіксацію та перешкоджають зсуву щитків.
 
Модель пройшла акредитацію у Всесвітній федерації тхеквондо, що є підтвердженням її високої якості, ефективності та функціональності.
 
Матеріали: штучна шкіра, поліуретан, неопрен